Ota yhteyttä

Helsingin laudoitus Oy

Kempinmutka 5, 12640 Loppi

040 4123 785

info@laudoitus.fi

Y-tunnus: 3188781-2

Tarjouspyynnöt

laskenta@laudoitus.fi

Yhteydenottolomake

    Henkilöstömme

    Argjend Kerveshi

    Toimitusjohtaja

    +358 40 4123 785
    argjend.kerveshi@laudoitus.fi

    Abedin Miftari

    Projektijohtaja

    +358 40 7299 044
    abedin.miftari@laudoitus.fi

    Anita Saliu

    Johdon assistentti

    +358 44 4931 174
    anita.saliu@laudoitus.fi

    Marko Lehto

    Työpäällikkö

    +358 44 4932 673
    marko.lehto@laudoitus.fi

    Mikko Pellinen

    Työmaapäällikkö

    +358 44 4931 173
    mikko.pellinen@laudoitus.fi

    Armir Mehmeti 

    Työnjohtaja

    +358 44 9867 213
    armir.mehmeti@laudoitus.fi

    Avni Miftari

    Työnjohtaja

    +358 45 1959 680
    avni.miftari@laudoitus.fi

    Berat Orllati

    Työnjohtaja

    +358 46 5324 178
    berat.orllati@laudoitus.fi

    Jari Karjalainen

    Hankintavastaava

    +358 45 6577 442
    jari.karjalainen@laudoitus.fi

    Gzim Arifi

    Kalustovastaava/ Kuljetukset

    +358 40 7646 100
    gzim.arifi@laudoitus.fi

    Laskutustiedot

    Verkkolaskutus:
    Nimi: Helsingin Laudoitus Oy
    Y-tunnus: 3188781-2

    Verkkolaskuosoite 003731887812
    Operaattori Pagero
    Välittäjätunnus operaattoreille 003723609900 tai PAGERO

    admicom@xbs-salo.com

    Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti,
    pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:
    Helsingin Laudoitus Oy
    OVT 003731887812
    PL 908
    02066 DOCUSCAN

    Yrityksen virallinen postiosoite:
    Helsingin Laudoitus Oy
    c/o Monitoimisto Oy
    Pellavapolku 3 C 22
    06450 Porvoo​

     

    Maksumuistutukset, tiedotteet ja muu ostolaskuihin liittyvä posti lähetetään edelleen postiosoitteeseemme Lisätietoja tarvittaessa:

    Monitoimisto Oy
    Jansu Karlsson
    jansu@monitoimisto.fi