Ota yhteyttä

Helsingin laudoitus Oy

Kempinmutka 5, 12640 Loppi

040 4123 785

info@laudoitus.fi

Y-tunnus: 2116852-3

Tarjouspyynnöt

laskenta@laudoitus.fi

Yhteydenottolomake

Laskutustiedot

Verkkolaskutus:
Nimi: Helsingin Laudoitus Oy
Y-tunnus: 2116852-3

Verkkolaskuosoite 003721168523
Operaattori Pagero
Välittäjätunnus operaattoreille 003723609900

admicom@xbs-salo.com

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti,
pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:
Helsingin Laudoitus Oy
OVT 003721168523
PL 908
02066 DOCUSCAN

Yrityksen virallinen postiosoite:
Helsingin Laudoitus Oy c/o Monitoimisto Oy
Pellavapolku 3 C 22
06450 Porvoo​

 

Maksumuistutukset, tiedotteet ja muu ostolaskuihin liittyvä posti lähetetään edelleen postiosoitteeseemme Lisätietoja tarvittaessa:
Monitoimisto Oy
Jansu Karlsson jansu@monitoimisto.fi

Henkilöstömme

Argjend Kerveshi

Toimitusjohtaja

+358 40 4123785
argjend.kerveshi@laudoitus.fi

Abedin Miftari

Työpäällikkö

+358 40 7299044
abedin.miftari@laudoitus.fi

Joni Engström

Työpäällikkö

+358 40 7284058
joni.engstrom@laudoitus.fi

Marko Lehto

Työnjohtaja

+358 44 2308814
marko.lehto@laudoitus.fi

Jarkko Hirvonen

Työnjohtaja

+358 44 7655540
jarkko.hirvonen@laudoitus.fi

Armir Mehmeti

Työnjohtaja

+358 44 9867213
armir.mehmeti@laudoitus.fi

Jari Karjalainen

Hankinta

+358 45 6577 442
jari.karjalainen@laudoitus.fi

Gzim Arifi

Varasto

+358 40 7646 100
gzim.arifi@laudoitus.fi